Concertagenda 2020

10 januari 380
  •  Raymond Honing traverso Ursula Dütschler fortepiano

     

     Tilburg, Hasseltse kapel 20.15

     www.hasseltsekapel.nl

10 februari 382
  •  Masterclass Tchaikovsky Conservatory

     

     Moskou (Rus) 

     

11 februari 383
  •  Masterclass Gnessin School of music

     

     Moskou (Rus) 

     

12 februari 384
  •  Masterclass Gnessin School of music and lecture: The art of eloquence:what is your musical language?

     

     Moskou (Rus) 

     

13 Februari 385
  •  Masterclass Gnessin School of music

     

     Moskou (Rus) 

     

14 Februari 386
  •  Masterclass Gnessin School of music

     

     Moskou (Rus) 

     

14 Februari 388
  •  Recital with Alexandra Tambovtseva, harpsichord and piano t.b.a.

     

     Moskou (Rus)Gnessin School of music 19:00

     

1 maart 389
  •  The Americans

     Ensemble Scala

     Amsterdam, Muziekgebouw aan'T IJ 11.00

     

14 maart 396
  •  J.S. Bach meezingmattheus

     Collegium Delft

     Rotterdam, Laurenskerk 19.30

     

15 maart 394
  •  Sinfonia Rotterdam, Familieconcert

     

     Rotterdam, De Doelen 14.00

     

22 maart 395
  •  Raymond Honing, traverso Ursula Dütschler, fortepiano

     Beethoven, Mozart, Haydn

     Ede, Huize Kernhem 12.00

     

26 maart 397
  •  J.S. Bach Mattheus Passion

     Collegium Delft o.l.v. Maria van Nieukerken

     Almere, Kunstlinie 19.30

     www.cameratadelft.nl

28 maart 398
6 maart 390
  •  Sinfonia Rotterdam, Benjamin Herman Saxofoon Mozart, Rossini, Ibert, Herman

     

     Den Haag, Nieuwe Kerk 20.15

     

7 maart 391
  •  Sinfonia Rotterdam, Benjamin Herman Saxofoon

     Mozart, Rossini, Ibert, Herman

     Rotterdam, De Doelen 19.30

     

8 maart 392
  •  Sinfonia Rotterdam, Benjamin Herman Saxofoon

     Mozart, Rossini, Ibert, Herman

     Rotterdam, Wereldmuseum 15.00

     

10 april 403
  •  J.S. Bach Mattheus Passion

     Nieuw Bach Ensemble o.l.v.Krijn Koetsveld

     Amsterdam, Waalse Kerk 20.00

     www.nieuwbachensemble.nl

11 april 404
11 april 405
  •  J.S. Bach ZappMattheus, familievoorstelling

     Amsterdams Bach Consort o.l.v. Niek Idelenburg

     Utrecht, TivoliVredenburg 19.30

     www.amsterdamsbachconsort.nl

12 april 406
  •  J.S. Bach ZappMattheus, familievoorstelling

     Amsterdams Bach Consort o.l.v. Niek Idelenburg

     Amsterdam, Muziekgebouw 13.30

     www.amsterdamsbachconsort.nl

12 april 407
  •  J.S. Bach ZappMattheus, familievoorstelling

     Amsterdams Bach Consort o.l.v. Niek Idelenburg

     Amsterdam, Muziekgebouw 15.30

     www.amsterdamsbachconsort.nl

14 april 408
  •  Jurylid Dutch International Flute Competition

     

      

     

15 april 409
  •  Jurylid Dutch International Flute Competition

     

      

     

18 april 410
  •  Jurylid Dutch International Flute Competition

     

      

     

26 april 411
  •  Workshop Beethoven en Weens Klassiek voor fluitisten

     

     Nederhorst den Berg, Het Jaghthuis 10.00

     www.jagthuis.nl

26 april 412
  •  Raymond Honing traverso Ursula Dütschler, fortepiano

     

     Nederhorst den Berg, het Jagthuis 15.30

     www.jagthuis.nl

5 april 399
  •  J.S. Bach Mattheus Passion

     Choir of Clare College Cambridge o.l.v Graham Ross

     Laren, St.Jan Basiliek 14.30

     www.larenklassiek.nl

7 april 400
  •  J.S. Bach Johannes Passion

     Nieuw Bach Ensemble o.l.v. Krijn Koetsveld

     Utrecht, Sint Willibrordkerk 20.00

     www.nieuwbachensemble.nl

8 april 401
  •  J.S. Bach Johannes Passion

     Nieuw Bach Ensemble o.l.v. Krijn Koetsveld

     Amersfoort,St. Xaverius 20.00

     www.nieuwbachensemble.nl

9 april 402
  •  J.S.Bach Johannes Passion

     Collegium Delft o.l.v. Ad van Unen

     Breda, H. Moeder Gods Kerk 20.00

     www.personare.org

4 mei 413
  •  J. Gilles Requiem

     Barokensemble Eik & Linde

     Baarn, Nicolaaskerk 20.30

     www.eiklinde.nl